Home › Te suplementy pomagają pozbycie się nadmiaru kilogramów skutecznie

Te suplementy pomagają pozbycie się nadmiaru kilogramów skutecznie

pożyczki przez internet bez zaświadczeń
Owoce acai rosną tylko w puszczach Amazonii. Ich działanie prozdrowotne oraz odchudzające znane są ludziom na całym globie. Oczywiście transport tych wrażliwych owoców do naszego kraju nie jest realne, dlatego skutecznie zastępuje się je tabletkami na bazie jagód, czy ich sokiem. Jakie działania posiada?Rozważania na temat soku z owoców acai wykazały i potwierdziły mnóstwo właściwości tego owocu. W głównej mierze odnoszą się one profilaktyki wielu chorób, ale i funkcje pomocnicze w ich leczeniu. Rzecz jasna głównie słyną ze wspomagania odchudzania.

Sok z acai zawiera 12 polifenoli, które odpowiedzialne są między innymi za pracę układu krwionośnego człowieka. W takim razie pozwalają uniknąć zawału serca, choroby wieńcowej, miażdżycy. Antyoksydanty, które także odszukać można w acai opóźniają procesy starzenia i walczą z wolnymi rodnikami.

Znajduje się tam więcej, niż w uznanych za przodownika winogronach. W jagodach sklasyfikowano 29 kwasów nienasyconych, łącznie z Omega 6 i Omega 9 – pozwalają one obniżyć zły cholesterol. Dla czynnych fizycznie acai także mają znaczenie. Mieszczą bowiem ogrom aminokwasów – oddziaływują na jakość i siłę mięśni. Białko działa przy tym na jakość skóry, włosów i paznokci. Dodatkowo sok podnosi energię. Składniki jagód acai mają też wpływ na zmniejszenie ryzyka uaktywnienia chorób nowotworowych, choroby Alzheimera, osteoporozy i mnóstwa innych chorób. Zalet jagód jest mnóstwo. Warto wprowadzić do dotychczasowej diety te dobroczynne owoce, w dowolnej formie, aby chwalić się nie tylko zdrowiem, siłą, sprawnością lecz także nienaganną figurą. Indianie z Ameryki Południowej stosują acai od wieków i cieszą się długim życiem, zdrowiem i młodym wyglądem..
Sporo treści masz tutaj:: programme masse musculaire jambes