Home › Najpopularniejsze diety na zrzucenie wagi

Najpopularniejsze diety na zrzucenie wagi

W sieci wolno odnaleźć co najmniej kilkanaście przepisów na diety redukcyjne. Każda rządzi się absolutnie innymi zasadami a po wszystkich wolno osiągnąć też inne efekty. Należałoby wobec tego dowiedzieć się, jakie plany żywieniowe radują się największą popularnością oraz czy ich stosowanie jest w pełni bezpieczne dla ogólnego stanu zdrowia. • Dieta Dukana - doktor Dukan to ekspert, jaki po wielu latach badań prowadzonych nad nadwagą i otyłością doszedł do wniosku, że skutecznym sposobem na redukcję masy ciała ludzkiego ma okazję być białko. Jego dieta w związku z tym opiera się w głównej mierze na wzmożonej ilości spożywanego każdego dnia nabiału. Rezultaty, zdaniem fachowców oraz osób stosujących, są rzeczywiście imponujące.

Tu jednakże wiele do życzenia w tym zakresie pozostawiają skutki uboczne, do których zalicza się chociażby dysfunkcja nerek. • Dieta 1500 kcal - optymalna, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, dieta polegająca na zapewnianiu do organizmu znacznie mniejszej ilości energii, aniżeli wynosi codzienne zapotrzebowanie dojrzałego człowieka.

Są również inne odmiany w obrębie tego planu żywieniowego. Mowa tutaj pomiędzy innymi o diecie 1200 i 1000 kcal. W obydwu wypadkach jest to niemniej jednak głodówka, która niczym nie przypomina zdrowego odchudzania. Przy diecie 1500 kcal nie pojawiają się żadne istotne efekty uboczne, jakie mogłyby grozić życiu a jako dodatek osoby stosujące zdobędą pełne nasycenie! Co to oznacza? Przy tym programie żywieniowym nie odczuwa się głodu. Jest jeszcze wiele innych rodzajów diet, jakkolwiek to te dwie powyższe radują się największą popularnością zarówno wśród ludzi wykorzystujących, jak oraz wśród ekspertów..
Strona www: ranking tabletek odchudzających